بررسی پابجی موبایل
383106091playerunknowns-battlegrounds.jpg

بررسی پابجی موبایل

PlayerUnknown’s battlegrounds یا به همان اختصار Pubg یکی از بهترین و از اولین های این سبک جذاب و جدید است که علاوه بر نسخه کنسول و پی سی نسخه موبایل نیز دارد که برای گوشی های هوشمند قابل اجرا است و در این نسخه گیمر های اندروید و ios با یکدیگر به رقابت می پردازند ؛ در این مقاله به بررسی پابجی موبایل می پردازیم

نویسنده: امیرحسین قنبری

مقدمه

اگر اهل گیم و بازی های کامپیوتری باشید حتما درباره سبک بتل رویال شنیده اید؛سبکی که این روز ها سر و صدای بسیاری کرده و خیلی از فعالان دنیای گیم را به ساخت یک بازی و یا ایجاد این سبک در بازی های خود وا داشته است.در این میان تعداد زیادی از این بازی ها برای کنسول ها و پلتفرم های مختلف ارائه شده است که برای هر تازه واردی دیگر رقیبی تقریبا دست نیافتنی محسوب می شوند ؛ PlayerUnknown’s battlegrounds یا به همان اختصار Pubg یکی از بهترین و از اولین های این سبک جذاب و جدید است که علاوه بر نسخه کنسول و پی سی نسخه موبایل نیز دارد که برای گوشی های هوشمند قابل اجرا است و در این نسخه گیمر های اندروید و ios با یکدیگر به رقابت می پردازند ؛ در این مقاله به بررسی پابجی موبایل می پردازیم ؛ در ابتدای ورود این بازی آنلاین به استور ها نسخه ازمایشی آن توانست بسیار موفق جلوه کند و مدتی بعد نسخه ی نهایی پابجی موبایل در سر تا سر جهان آماده دانلود به صورت رایگان شد . اگر بگوییم این بازی بهترین و با گرافیک ترین بازی شوتر برای موبایل است دروغ نگفته ایم و می تواند مخاطب خود را معتاد و وادار به ساعت ها بازی و گذراندن وقت در این دنیای جذاب و پر هیجان کند . بیشتر از این به مقدمه ادامه نمیدهیم و به سراغ بررسی پابجی موبایل می رویم.

 

معرفی بازی pubg mobile

همانطور که گفته شد پابجی موبایل یک بازی کاملا آنلاین به سبک بتل رویال است که داستان خاصی ندارد و هدف از بازی بقا و زنده ماندن در تمام طول بازی است و آخرین کسی که زنده بماند برنده و پیروز  میدان است در ابتدای ورود به بازی شخصیت خود را باید انتخاب کنید که دست شما خیلی خیلی باز نیست و از میان چند شخصیت یکی را باید انتخاب کنید و وارد بازی شوید . در قسمت منو بخش های مختلفی است که در این منو می توان به جمع آوری پاداش ها و جوایز پرداخته و همچنین شخصی سازی و خرید آیتم های درون برنامه ای نیز قابل انجام است در این بازی مانند سایر بازی های آنلاین می توانید تشکیل گروه داده و با اضافه کردن دوستان خود به صورت گروهی بازی کنید و حس واقعی تیم را در این بازی درک کنید.  

پیش از آغاز بازی تک نفره بودن دو نفره و یا گروهی بودن و اول شخص یا سوم شخص بودن بازی را می توانید مشخص کنید و همچنین بازی دارای سه نقشه می باشد که یکی به صورت پیش فرض وجود دارد و دو تای دیگر با حجم ناچیزی قابل دانلود می باشد .

Pubg

پس از همه ی این تنظیمات وقتی بازی را شروع می کنید  در یک محیط کوچک مشابه محیط بازی باید صبر کنید تا همه نفرات کافی برای شروع وارد بازی شوند ؛ وقتی در این محیط قرار می گیرید بهترین زمان برای آشنایی با بازی و قابلیت های مختلفی که وجود دارد آشنا شوید.

بعد از اینکه بازی شروع می شود همه بازیکن ها در یک هواپیما وارد یک جزیره می شوید این همان جزیره ای است که باید در آن برای زنده ماندن بجنگید. شما فرصت دارید تا در هر نقطه از جزیره که میخواهید فرود بیایید و سریعا خود را به خانه ها یا ساختمان هایی که وجود دارند برسانید و خود را مسلح و تجهیز کنید و آماده آغاز نبردی جالب و پر هیجان باشید . در بازی پابجی موبایل سلاح ها و بسته های کمک های اولیه و ... وجود دارد که برای ادامه بازی به آن ها بسیار نیاز دارید در غیر این صورت ممکن است خیلی سریع حذف شوید . همچنین در طول بازی تعدادی بسته های کمکی از طریق هواپیما به جزیره منتقل می شود که بهترین سلاح ها و تجهیزات بازی در این بسته ها یافت می شود.

 


به مرور زمان و با کم شدن تعداد بازیکن ها نقشه کوچک تر می شود و هر کس در منطقه غیر مجاز بماند به مرور زمان از نوار خون او کم می شود تا زمانی که از بین برود. و به این صورت بازی ادامه خواهد داشت تا یک نفر یا یک گروه جان سالم به در ببرند .

 

شبیه ساز pubg mobile برای pc

همچنین با توجه به پولی بودن نسخه pc   بازی پابجی اقداماتی انجام شد که با استفاده از یک شبیه ساز به نام tencent gaming buddy  پابجی موبایل را برای کسانی که میخواهند این بازی را با کیبورد و ماوس تجربه کنند فراهم

درست است که پابجی موبایل تنها بازی سبک بتل رویال نیست اما قطعا یکی از بهترین بازی های به روز است که توانسته موفقیت چشمگیری در صنعت بازی به دست بیاورد و سازندگان این بازی را به آینده امیدوار کرده است .

 

دانلود بازی pubg mobile

 می توانید  بازی pubg mobile را برای اندروید و ios از طریق لینک زیر دانلود کنید :