بررسی بازی brawl stars
814629597header.jpg

بررسی بازی brawl stars

بازی جدید استراتژیک از سازندگان clash of clans , clash royal

نویسنده: محمد جواد عزیزی

 

بررسی بازی  brawl stars

Brawl stars به صورت جهانی منتشر شد

پس از 18 ماه که از تست این بازی در چند کشور محدود گذشت ، brawl stars در دسترس تمام مردم جهان قرار گرفت.

Brawl stars  یک بازی رقابتی آنلاین می باشد که هم می توان با دوستان و هم به صورت انفرادی با دیگر افراد آنلاین در این بازی رقابت کرد.

در مدت زمانی که بازی به صورت آزمایشی در دسترس قرار داشت تغییرات اساسی در بازی اعمال شد که از تغییر حالت بازی از حالت عمودی به افقی می توان نام برد.

سر انجام ، تیم ساخت بازی ، brawl stars را در شرایطی قرار دادند که آن را جهانی کنند.

brawl stars loading

Brawl stars یک بازی استراتژیک با سبکی متفاوت است ، این بازی به این شکل طراحی شده که شما با فشردن دکمه ی play به جستجوی دیگر بازیکنان برای شروع بازی می پردازید. دو نفر از بازیکنان هم تیمی شما می شوند و سه نفر دیگر در تیم مقابل شما قرار می گیرند، به این ترتیب 6بازیکن به صورت 3 به 3 با یکدیگر به مبارزه می پردازند.

در این بازی 22 کاراکتر وجود دارد که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند که با انتخاب هرکدام می توانید از ویژگی های آن در بازی استفاده کنید.

پیروزی هر تیم در این بازی در گرو جمع کردن بیش از 10 الماس و توانایی مقاومت و نگه داری از الماس ها به مدت 15 ثانیه پس از رسیدن به بیش از ده الماس می باشد.

brawl stars menu

حرکت کاراکترهای بازی توسط شما با کنترل موجود بر روی صفحه ی گوشی و شلیک و حمله به حریف نیز با کنترل موجود در سمت راست صفحه ی بازی در دسترس قرار دارد.

start

fight 2

پس از پیروزی در مسابقه به هر نفر از بازیکنان برنده 5 کاپ اضافه می شود و پس از شکست از هر نفر 2 کاپ کم می شود.

winner

 

این بازی بر روی سیستم عامل های IOS و Android قابل اجرا می باشد و شما علاقمندان به این بازی می توانید از لینک های زیر آن را دانلود کنید

 

googlplay    appstore