راهنما و سوالات متداول

چطور ثبت نام کنیم؟

برای ثبت نام از طریق لینک ثبت نام اقدام کرده و پس از وارد کردن مشخصات خود و تایید لینکی که جابانا به ایمیل شما ارسال کرده اکانت خود را فعال کرده و از امکانات دفتر کار خود در جابانا استفاده کنید.

چگونه پروژه ارسال کنیم؟

برای ثبت پروژه ابتدا وارد دفتر کار خود شوید ، سپس گزینه ی ثبت پروژه را کلیک کنید و درصفحه ی ثبت پروژه مشخصات پروژه ی خود را وارد کنید. پروژه ی شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد. پروزه ی شما به مدت 30 روز فعال خواهد بود فریلنسر ها قادر به ارسال پیشنهاد برای شما هستند.

نحوه ی ارسال پیشنهاد و انجام پروژه

برای ارسال پیشنهاد در دفترکار خود ، ابتدا برروی لیست پروژه ها کلیک کرده ، پس از دیدن لیست و انتخاب پروژه مورد نظر پیشنهاد خود را ارسال کرده و منتظر پاسخ صاحب پروژه بمانید. در صورت تایید پیشنهاد شما ، مبلغ پیش پرداخت مورد نظر توسط صاحب پروژه پرداخت خواهد شد.اگر صاحب پروژه ضمانت تخصص تعیین کرده باشد ، شما مبلغ ضمانت را واریز و شروع به انجام کار می کنید. پس از پایان کار ضمانت تخصص به همراه کل مبلغ پروژه به حساب شما واریز خواهد شد.

امنیت مالی

جابانا از سیستم هوشمند گروگذاری وجه استفاده می کند.به این صورت که تمامی پرداخت ها ابتدا به حساب جابانا واریز خواهد شد و در صورت درخواست آزادسازی یا واریز به حساب توسط هریک از طرفین مبلغ مورد نظر به حساب شخص مقابل پرداخت خواهد شد.بنابراین هیچ مشکل مالی برای طرفین پیش نیامده و در امنیت کامل پرداخت ها انجام می شوند.

هزینه ها در جابانا برای کارفرما

به ازای خدماتی مانند سهولت انجام کار ، کیفیت انجام پروژه و امنیت مالی که جابانا در اختیار کارفرما میگذارد ، تنها مبلغ ناچیز 1000 تومان دریافت میگردد. !!!

هزینه ها در جابانا برای فریلنسر

تنها هزینه ای که در جابانا پرداخت می کنید ، درصد بازاریابی می باشد که در هر پروژه دریافت می شود. این هزینه با توجه به مبلغ پروژه بین 6 تا 10 درصد شناور خواهد بود.

چگونه پروژه های موجود در سایت را مشاهده کنم؟

با ورود به دفترکار آنلاین خود در منوی سمت راست در بخش پروژه ها بر روی "پروژه ها" کلیک کرده و با باز شدن زیر منو ، بر روی همه پروژه ها کلیک کنید.

چه زمان و چگونه درخواست داوری ارسال کنیم؟

هنگامی که طرفین قرارداد ( کارفرما یا فریلنسر) به مشکلی در قرارداد برخوردند ، میتوانند با ارسال درخواست داوری ، کارشناس مربوط به زمینه تخصصی پروژه خود را به عنوان داور در جریان روند کار و مشکل ایجاد شده قرار دهند. پس از انجام بررسی های لازمه ، رای نهایی صادر خواهد شد. برای ارسال درخواست داوری می توانید در دفترکار خود از منوی سمت راست ، بر روی گزینه پشتیبانی و سپس در زیر منوی باز شده ، بر روی گزینه ارسال پیام پشتیبانی کلیک کنید. در صفحه ی جدید در قسمت نوع سوال ، گزینه داوری را از منوی کشویی انتخاب کرده و پس از وارد کردن مشخصات درخواست شده ، درخواست خود را ارسال کنید.